Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Kamyonet Taksi firması olarak şehirler arası nakliyat işlerinizi bize emanet etmenizi istiyor ve bu emanetinizi boşa çıkarmıyoruz. A kalite paketleme ürünlerimiz ve paketleme konusunda deneyimli nakliye elemanlarımızla sadece Ankara’da değil, tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz. Ankara’ya taşınan, Ankara’dan taşınan veya yolu hiç Ankara’ya düşmeyen müşterilerimizin bile şehirler arası nakliye işlerine talip oluyor, her zaman yeterli sayıda personel ve aracımızla ve ucuz nakliye prensibiyle hazır kıta bekliyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Ucuz Nakliye

Şehirler Arası Ucuz Nakliye Hizmeti

     Ambalaj ürünlerimizi (streç film, pat pat vb.)  en kaliteli markalardan tercih ederek eşyalarınıza verdiğimiz önemi somutlaştırıyoruz. Elbette iyi bir nakliyat sürecinin sadece ambalaj ürünlerinin kalitesiyle ilgili olmadığının farkında. Paketleme personelimizi de deneyimli ve güler yüzlü kişilerden seçmeye gayret ediyoruz. Şehirler arası nakliyat sektöründe malzememiz kaliteli olsa da, işi yapan personel eşyalarınıza önem vermeli. Dolayısı İle malzemenin iyi olması bir anlam ifade etmemektedir. Bu nedenle Ucuz Nakliye, Kamyonet Taksi paketleme elemanlarının eşyalarınıza özen göstermesine önem veriyoruz. Paketleme işlemlerinin en temiz şekliyle tamamlandığında emin olmadan şehirler arası nakliye sürecini başlatmıyor. Eşyalarınızı açık/boşluk yer kalmayacak şekilde sararak oluşabilecek her türlü hasara karşı korumanın yanı sıra kirlenmeye/tozlanmaya karşı da koruma altına alan Ucuz Nakliye Kamyonet Taksi, şehirler arası taşımacılık öncesi TV sehpası, buzdolabı gibi eşyalarınızı hem pat pat hem de streç ile sararak iki katlı korumaya alıyor ve yeni adrese aldığımız şekliyle teslim ediyoruz.

Şehirler Arası Ucuz Nakliyat
Şehirler Arası Ucuz Parça Eşya Nakliye

Şehirler Arası Ucuz Taşımacılık

               Uzun yol deneyimi olan şoförlerimiz ile şehirler arası nakliyat sürecinde eşyalarınızı garanti altına alıyoruz. Zorunlu taşıma sigortasını ek ücret talep etmeden yapıyoruz. Elbette müşterilerimizin talebi üzerine şehirler arası nakliyat sigorta güvence bedelini cüzi ücretler karşılığında artırabiliyoruz. Eşyalarınızı her konuda garantiye aldıktan sonra taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Şoförümüzün şehirler arası nakliye işi öncesi dinlenmiş olmasına özen gösteriyoruz. Uzun yol şoförlerimizin yasal sınırlarla belirlenen dinlenme saatlerine uymasının öneminin farkındayız. En ucuz nakliye, Kamyonet Taksi olarak nakliye hizmetini vermeye çalışıyoruz.