Şehirler Arası Nakliyat

ankara şehirlerarası taşımacılık

Ankara Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

               Kamyonet Taksi firması olarak şehirler arası nakliyat işlerinizi bize emanet etmenizi istiyoruz. Ve bu emanetinizi boşa çıkarmıyoruz. A kalite paketleme ürünlerimiz ve paketleme konusunda deneyimli nakliye elemanlarımızla sadece Ankara’da değil, tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz. Ankara’ya taşınan, Ankara’dan taşınan veya yolu hiç Ankara’ya düşmeyen müşterilerimizin bile şehirler arası nakliye işlerine talipiz. Her zaman yeterli sayıda personel ve aracımızla ve ucuz nakliye prensibiyle hazır kıta bekliyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler Arası Nakliye

Şehirler Arası Nakliye Nasıl Yapılır

     Ambalaj ürünlerimizi (streç film, pat pat vb.)  en kaliteli markalardan tercih ederek eşyalarınıza verdiğimiz önemi somutlaştırıyoruz. Elbette iyi bir nakliyat sürecinin sadece ambalaj ürünlerinin kalitesiyle ilgili olmadığının farkındayız. Dolayısı ile paketleme personelimizi de deneyimli ve güler yüzlü kişilerden seçmeye gayret ediyoruz. Şehirler arası nakliyat sektöründe malzememiz iyi olsa da, işi yapan personel eşyalarınıza önem vermeli. Malzemenin iyi olması bir anlam ifade etmemektedir. Bu nedenle Kamyonet Taksi, paketleme elemanlarının eşyalarınıza özen göstermesine önem veriyoruz. Ve paketleme işlemlerinin en temiz şekliyle tamamlandığında emin olmadan şehirler arası nakliye sürecini başlatmıyor. Eşyalarınızı açık/boşluk yer kalmayacak şekilde sararak oluşabilecek her türlü hasara karşı korumanın yanı sıra kirlenmeye/tozlanmaya karşı da koruma altına alan Ucuz Nakliye, şehirler arası eşya taşımacılığı öncesi TV sehpası, buzdolabı gibi eşyalarınızı hem pat pat hem de streç ile sararak iki katlı korumaya alıyor ve yeni adrese aldığımız şekliyle teslim ediyoruz.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat
Ankara Şehirler Arası Nakliye
Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları
Ankara Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

               Uzun yol deneyimi olan şoförlerimiz ile şehirler arası nakliyat sürecinde eşyalarınızı garanti altına alıyoruz. Zorunlu taşıma sigortasını ek ücret talep etmeden yapıyoruz. Elbette müşterilerimizin talebi üzerine şehirler arası nakliye sigorta güvence bedelini cüzi ücretler karşılığında artırabiliyoruz. Eşyalarınızı her konuda garantiye aldıktan sonra taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Şoförümüzün şehirler arası taşımacılık işi öncesi dinlenmiş olmasına özen gösteriyoruz. Uzun yol şoförlerimizin yasal sınırlarla belirlenen dinlenme saatlerine uymasının öneminin farkındayız. Bu doğrultuda Kamyonet Taksi en ucuz nakliye hizmetini vermeye çalışıyoruz.