Ankara Küçük Nakliye Aracı

Ankara Küçük Nakliye Aracı

Ankara da ilk ve tek küçük nakliye araçlarını filosunda barındıran kamyonet taksi, düşük bütçeli ve her kesime uygun nakliye hizmeti sunmaktadır. Bir Telefon Kadar yakınız. Arayın  size uygun olan nakliye paketimizi seçmenizde yardımcı olalım. En iyi karar Kamyonet Taksi

Ankara da az eşyanız var ve nakliye şirketleri sizden çok fiyat istiyor yada gelmiyorsa; sizde küçük nakliye araçları filosunda barındıran kamyonet taksi ile iletişime geçebilirsiniz. Öğrencisiniz, yada esnaf veya tek parça taşınacak bir eşyanız var ve uygun nakliye bulamıyorsanız biz cep telefonu kadar yakınız….

Ankara da bütün ilçelerinde hizmet veren kamyonet taksi tarifeleri ile sizlere destek oluyor. Seçeneklerimiz arasında;

  1. Small nakliye paketi
  2. Medium nakliye paketi
  3. Large nakliye paketi
  4. XLarge nakliye paketi
  5. XXLarge nakliye paketi

gibi paketlerimizden faydalanmak için bizlere ulaşmanız yada paketlerimize göz gezdirerek size uygun olanı seçip bize paket ismi ile iletişimden yada direk telefon numarasıyla bildirmeniz gerekmektedir. Bu sektörde 2012 yılından bu tarafa hizmet vererek ayrıca Türkiye de ilk ve tek tescilli kamyonet taksi markamızla sosyal medyada diğer yayın organlarında tanınmanın gururunu yaşıyoruz.

Taklitlerimizden sakınınız. Araçlarının üzerinde

bizim logomuzu görmediyseniz itimat etmeyin.

Ankara evden eve nakliyat sektöründe yaşanan bu sıkıntıyı aşmak adına kurulmuş kamyonet taksi düşük bütçeli herkesin yanındadır. Öğrenciler parça eşyanızı taşımakta sıkıntımı çekiyorsunuz? Ofis sahipleri ofis değişikliği yaptınız ofisinizde bulunan ufak eşyalarınızı taşımakta sorun mu yaşıyorsunuz? veya düşük bütçeniz içerisinde ev sahibi sizi çıkartıyor mu? Bu sorunları gelin beraber aşalım. Evinizde taşınacak parça eşya için diğer firmalar daha fazla fiyat verebilir sonuçta parça eşya taşımak için büyük nakliye araçları kullanmak zorunda kaldıklarından dolayı fiyatta yükselme yaşanmaktadır.

Evinizi taşımaya karar verdiniz lakin taşınacak eşyalardan bazıları yeni, bu hususta o yeni eşyalarınızın zarar görmesini istemiyorsunuz işte burada kamyonet taksi devreye girerek gelip yeni eşyanızı titizlikle ve profesyonellikle söker, paketler ve taşınacak yeni yere dikkatlice taşır.

Gelin beraber el ele vererek bu sorunların üstesinden gelelim. bize ulaşmak için aşağıdaki telefon numaralarımızdan veya web sitemizde bulunan soldaki telefon  ikonuna basarak arayabilir yada yine solda bulunan whatsapp  ikonuna basarak bize mesajınızı iletebilirsiniz.

Tel: 0312 431 36 99 – 0538 068 03 06

Adres: Umut Mahallesi, Gökçen Sk. 3/E, 06660 Çankaya/Ankara

admin

Yorumlar kapalı.
Call Now Button